ریکاوری مموری دوربین اسمو

ریکاوری مموری دوربین اسمو osmo

شرکت ریکاوری هارد مفتخر است که در صنعت بازیابی اطلاعات حافظه دوربین های دیجیتال مثل ریکاوری مموری دوربین اسمو osmo راهنما باشد و به شما دوستان عزیزی که اطلاعات خود را از دست داده اید و نیاز به بازیابی دارید کمک کند.

اگر در وب سایت ما هستید، احتمالاً به این دلیل است که با از دست دادن اطلاعات مواجه شده اید (ممکن است به طور تصادفی کارت حافظه را فرمت کرده باشید، تصاویر مهم حذف شده باشند یا کارت حافظه شما به سادگی از کار افتاده باشد) فوراً کار را متوقف کنید .

ادامه استفاده از کارت حافظه به طور قابل توجهی شانس بازیابی تصاویر پاک شده را با بازنویسی (بازنویسی داده های جدید) کاهش می دهد و بسیاری از برنامه های نرم افزاری بازیابی اطلاعات واقعاً می توانند مشکل را بدتر کنند.
بهتراست برای دریافت نتیجه مطلوب تر به ما مراجعه کنید و مموری های خود را به تیم ایمن هارد بسپارید .

ریکاوری اطلاعات دوربین اسمو

نکات مهم و خطرساز در بازیابی و ریکاوری مموری دوربین osmo توسط اشخاص مبتدی:

نرم افزار ممکن است اطلاعات شما را اوررایت کند

متوجه خواهید شد که داده ها از بین رفته اند زیرا فایل ها را حذف کرده اید و سطل بازیافت خود را خالی کرده اید. ممکن است شما هارد دیسک را به همین روش فرمت کرده باشید. سپس می توانید یک برنامه رایگان بازیابی اطلاعات را دانلود و نصب کنید. باور کنید یا نه، این می تواند مشکل را بدتر کند. وقتی داده ها را حذف می کنید یا دستگاه خود را قالب بندی می کنید، خود داده ها از فهرست محتویات دستگاه ناپدید می شوند. بنابراین هنگامی که یک برنامه جدید را نصب می کنید، می تواند داده های موجود در آن را بازنویسی کند. به ویژه، مهم ترین فایل های خود را حذف کنید.

خطرات نرم افزار ریکاوری داده های از دست رفته

وقتی نرم افزار دانلود می کنید، می تواند به شما در بازیابی اطلاعات کمک کند. با این حال، سخت افزار شما را ارزیابی نمی کند و نقص فنی را تشخیص نمی دهد. بنابراین، پس از از دست دادن اطلاعات شما، اگر مموری شما خراب شود، ممکن است دوباره این اتفاق بیفتد. ممکن است سخت افزار شکسته ، سر شکسته یا حتی خراش روی مموری داشته باشید. بنابراین، نرم افزار نمی تواند به این مشکلات کمک کند. فقط متخصصان آموزش دیده و با تجربه بازیابی اطلاعات می توانند. اگر دستگاه به شدت آسیب دیده باشد، هیچ نرم افزاری هرگز دستگاه حافظه را نمی بیند. بنابراین، هرگز به عنوان یک درایو ظاهر نمی شود.

ریکاوری نرم‌افزاری اسمو osmo

مموری های آسیب دیده ممکن است آسیب بیشتری ببینند

در هنگامی که مموری با مشکل خواندن و یا نوشتن روبرو باشد و مدام در حال هنگ کردن باشد و یا با سرعت پایینی انتقال اطلاعات انجام دهد بهتر این است که دستکاری نکنید و سعی نکنید با نرم افزار روی مموری فشار بیاورید چون در این حالت چیپ مموری به حالت نیم سوز در امده و با فشار آورد غیر اصولی به مموری ممکن است چیپ بصورت کامل بسوزد و اطلاعات را از دست بدهید و یا مراحل بازیابی اطلاعات با دستگاه را بسیار سخت تر کنید.

نرم افزار با دقت قابل اعتماد اسکن نمی کند

نرم افزار دستگاه شما را برای اطلاعات قابل بازیابی اسکن می کند. بنابراین، هر قسمت بدی را دور می زند یا حتی با یافتن یکی از هم می پاشد. برای این منظور، می تواند منجر به مشکلات متعددی شود. به عنوان مثال، منطقی است که نرم افزار از نقاط دشوار عبور کند. به طور کلی می تواند داده های حیاتی را در داخل از دست بدهد. علاوه بر این، ممکن است ده ها تلاش طول بکشد تا نرم افزار تشخیص دهد که این قسمت بد است. تا زمانی که این کار انجام شود، ممکن است تمام آسیب ها قبلاً وارد شده باشد.

تهدیدات ناشی از ویروس ها

هنگامی که به دنبال نرم افزار بازیابی اطلاعات هستید، احتمالاً به دنبال گزینه ارزان تری هستید. به خصوص اگر داده هایی که از دست می دهید از نظر ارزش “کم تر” باشند. اینها می توانند اسناد یا رسانه هایی باشند که می خواهید بازیابی کنید. به علاوه، شما از شر درهم و برهمی که به آن نیاز ندارید خلاص خواهید شد. ممکن است بودجه شما مانع از پرداخت هزینه برای نرم افزارهای معتبرتر شود. در واقع، اگر بدون خواندن نظرات یا اعتبارنامه ها خرید کنید، می توانید برنامه های دانلود شده با بدافزار را دانلود کنید. به عبارت دیگر باعث آسیب بیشتر می شود.

جمع بندی

امیدوارم این نکات اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهد تا در صورت از دست دادن حافظه دوربین خود هرگز اقدامی نکنید، اما اگر بدترین اتفاق ها افتاد، مطمئن باشید که ما در مجموعه ریکاوری هارد از نظر منطقی و فیزیکی در این موارد متخصص هستیم. برای بازیابی انواع مموری و هارد های دیجیتال اطلاعات کامل داریم. ما همه چیز را از فایل های پاک شده تا آسیب الکتریکی به درایوهای فلش در طول سال ها دیده ایم فقط کافیست برای شروع فرآیند بازیابی با ما در ارتباط باشید و با خیالی آسوده اطلاعات خود را در اختیار ما قرار دهید.

بازیابی اطلاعات مموری cf سی‌اف
ریکاوری مموری micro sd
بازیابی اطلاعات مموری sd اس‌دی
ریکاوری دوربین دیجیتال سونی
ریکاوری دوربین دیجیتال کانن CANON
ریکاوری دوربین دیجیتال نیکون
ریکاوری فیلم دوربین گوپرو GOPRO
ریکاوری اطلاعات دوربین هلی‌شات
ریکاوری اطلاعات دوربین اسمو OSMO
0 0 رای ها
امتیاز مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (2 امتیاز)