5/5 - (2 امتیاز)
برای خواندن این صفحه به 4 دقیقه زمان نیاز دارید

ریکاوری هارد لپتاپ اپل apple

ریکاوری هارد لپتاپ اپل apple همواره دارای مشکلاتی بوده است که بسیاری از کاربران این اپراتور پرطرفدار را درگیر خود کرده است. موضوع اصلی زمانی پدیدار می‌شود که اتصال درایو به سختی انجام می‌پذیرد و در نتیجه راه اندازی آن با مشکل مواجه می‌شود.

از این رو قصد داریم تا در این مقاله به صورت جزئی‌تر به حل این مشکل و ریکاوری هارد لپتاپ اپل بپردازیم. در ابتدا نیم نگاهی به موضوعات مورد نظر خواهیم داشت و سپس همگی آن‌ها را بررسی خواهیم کرد:

ریکاوری هارد لپتاپ اپل apple

چگونه برای ریکاوری هارد لپتاپ اپل apple اقدام کنیم؟

البته که در خبره بودن تکنسین‌های سرویس‌های مک بوک شکی نیست، البته موضوعی که مورد ریکاوری هارد لپتاپ اپل apple بررسی قرار می‌گیرد این است که باید خط مشی را حفظ و همچنین انجام عملیات را سریع کنیم. از این رو برای اینکار با در نظر گرفتن تمامی شرایط اقتصادی، بهترین شیوه بازیابی هارد لپتاپ‌های اپل را برای شما بیان خواهیم کرد.

بسیاری از موارد فیزیکی وجود دارند که اگر جدی گرفته شوند و تا جایی که این امکان وجود دارد از آن‌ها محافظت شود، قطعا هارد دچار آسیب دیدگی نخواهد شد.
اما اصل مطلب این است که بتوان اطلاعات از دست رفته را دوباره باز گرداند. برای اینکه بتوانید شانس ریکاوری هارد لپتاپ اپل apple را افزایش دهید بهتر است که لپتاپ را خاموش نگهدارید و هرچه سریعتر آن را به متخصص این کار بسپارید زیرا هرگونه تغییر و یا دستکاری باعث خراب شدن اطلاعات لپتاپ شما میشود.

موضوع دیگر این است که سعی کنید از هیچ نرم افزاری که به ریکاوری و یا همان بازیابی اطلاعات مربوط است استفاده نکنید. تعمیرات فیزیکی اغلب باعث از بین رفتن هارد لپتاپ خواهند شد پس تا حد امکان سعی کنید از آن‌ها به جهت تعمیر استفاده نکنید.

بزن بریم!  تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد adata

هنگامی که با مشکل و آسیبی مواجه شدید بهترین کار این است که از پاک کردن و فرمت کردن پرهیز کنید، دلیل مشخصی برای اینکار وجود دارد زیرا برخی از فایل‌ها پس از فرمت کردن دیگر قابل بازیابی نخواهند بود. اگر تمامی این موارد را به صورت خودکار انجام داده به هیچ عنوان اقدام به ریکاوری نکنید و به همان صورت به متخصص ارجاع دهید.

ریکاوری هارد لپتاپ مک بوک

عمده مشکلات سرویس هارد مک بوک و بسیاری از کاربران چیست؟

بالاخره استفاده از هر نرم افزار و سخت افزاری مشکلات مربوط به خودش را داشته و نمی‌توان آن‌ها را نا دیده گرفت. این مشکلات برای عمده کاربران موجود بوده و بسیاری از افراد را به چالش کشیده است و از این رو باید ریکاوری را به افراد ماهر و خبره در این زمینه سپرد. اما هر مشکلی راه حلی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم داشت.

از عمده مشکلاتی که برای هارد لپ تاپ بوجود می‌آید بدسکتور هارد دیسک و خرابی سکتورها، فرمت شدن درایو و همچنین از دست دادن درایو ، حذف داده‌ها و یا حتی پاک شدن ناگهانی بدون دخالت کاربر ، سوختن PCB یا همان برد هارد ، نوسانات ناشی از نارسایی برق، مشکلات فیزیکی بوجود آمده در اثر ضربه و شکستگی، از بین رفتن سخت افزارهای هارد مانند هد و موتور و … . تمامی این موارد باعث خواهند شد که هارد لپتاپ اپل یا مک بوک از بین بروند.

ریکاوری اطلاعات پاک شده مک بوک

اطلاعات از دست رفته چگونه بازیابی خواهند شد؟

مشکلات در هاردهای مک بوک یا هارد لپتاپ اپل به چند دسته تقسیم میشوند

یکسری از هاردهای لپتاپ های قدیمی هارد های hdd میباشند و در سری جدید از هارد های ssd استفاده شده است.

هارد های قدیمی ممکن است بر اثر اب خوردن ، ضربه خوردن ، مشکلات فریمور ، سوختن برد هارد ، بدسکتور گرفتن پاک شدن اطلاعات ، هنگ کردن هارد ، کپی  نشدن اطلاعات ، ارور فرمت ، فراموشی رمز عبور ، …. به مشکل بخورد و در هارد های جدید این خرابی ها کمتر میباشد

بزن بریم!  تعمیرات و ریکاوری هارد اکسترنال ADATA HD680

و در بعضی از موارد عمر بیشتر و سرعت بیشتری دارند که تمامی این مشکلات باید توسط متخصص بازیابی اطلاعات ، ریکاوری شود و در بسیاری از موارد نیاز به تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری حرفه ای میباشد و در غیر این صورت باعث از دست رفتن اطلاعات میشود.

هرگونه کپی برداری از مقاله ریکاوری‌ هارد لپتاپ اپل apple بدون ذکر لینک منبع مجاز نمیباشد.
نویسنده : هانیه ولک
منابع : تجربیات تیم ایمن هارد و  Dolphin Data Lab

5 1 رای
امتیاز مقاله
دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها