تعمیرات و ریکاوری هارد هیتاچی Hitachi

تعمیرات و ریکاوری هارد هیتاچی Hitachi

هارد هیتاچی در بازار

هاردهای هیتاچی نسبت به دیگر هاردها با برندهای وسترن و سیگیت طرفداران کمتری دارند و به نسبت کیفیت پایین تری دارا هستند هرچند که در بازار نیز گستردگی کمتری دارند و اکثرا انواع لپ تاپی 2.5 اینچی آن یافت می شود و انواع 3.5 اینچی آن بسیار کم پیدا هستند.

ریکاوری هارد هیتاچی

تعمیرات و ریکاوری هارد هیتاچی Hitachi کار پیچیده ای نیست و تنها نیاز به تجربه و مهارت در کنار تخصص می باشد.هاردهای هیتاچی یا اغلب مانند بسیاری از هاردهای دیگر توسط صدمه فیزیکی آسیب می بینند که در اثر بی توجهی کاربر در بخش های مختلف هارد اختلال به وجود می آید .

علائم خرابی هارد هیتاچی

با علائمی مثل صدای ناهنجار به آسانی قابل تشخیص اند و یا بر اثر گرفتن بدسکتور ، خرابی هدهارد و یا سوختن برد دچار خرابی می شوند و در این صورت با عدم شناسایی هارد، بهم ریختگی پارتیشن بندی و مشکلات دیگر بر می خورید.در هاردهای هیتاچی کمتر با نقص فریموری روبه رو شده ایم اما در صورت برخورد با ایرادات سیستم عاملی اندکی پیچیده تر از انواع دیگر هاردها هستند و تخصص بالاتری را می طلبند که در مرکز تخصصی تیم آپاو تعمیرات و ریکاوری هارد هیتاچی Hitachi با دقت بالا و توسط افرادی خبره صورت می گیرد و به راحتی رفع بدسکتور برطرف کردن اشکالات فریموری و جراحی هارد شما صورت می گیرد.

تعمیر هارد هیتاچی

لازم به ذکر است که در بسیاری از موارد تعمیر هارد بی نتیجه بوده و تنها می توان به بازیابی اطلاعات آن امید داشت زیرا که صدمات فیزیکی اغلب جبران نا پذیرند و همچنین با کمتر شدن این هاردها به خصوص انواع 3.5 اینچی آن در بازار همسان سازی برد این هاردها نیز محدودتر می شود و تعمیرات و ریکاوری هارد هیتاچی Hitachi را نیز محدود می سازد.

تعمیرات و ریکاوری هارد هیتاچی Hitachi

قفل شدن هارد هیتاچی و برداشتن پسورد آن

از دیگر مشکلاتی که در خصوص این هاردها دیده شده قفل شدن فریمور و در نتیجه ایجاد مشکل در پسورد آنها می باشد که اغلب کاربران فکر می کند که پسورد آن را فراموش کرده اند اما در حقیقت چنین نیست.

شرکت های متعددی وجود دارند که به دلیل چنین پسورد گذاری قوی در دستگاه های خاص خود از هاردهای هیتاچی استفاده می کنند تا امنیت اطلاعات را بالا ببرند اما بازگرداندن این پسورد امر ساده ای نیست و تنها مراکزی تخصصی از پس چنین امری بر می آیند که مرکز تخصصی آپاو به راحتی می تواند این رمز را برای شما در کمترین زمان بازگرداند.

0 0 رای ها
امتیاز مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیاز بدهید post