برای خواندن این صفحه به 4 دقیقه زمان نیاز دارید

تعمیرات و ریکاوری هارد وسترن دیجیتال در این مرکز بصورت کاملا تخصصی انجام میگیرد

تعمیر و ریکاوری هارد وسترن wd

مرکز تخصصی ایمن هارد از دستگاه فوق پیشرفته DFL و ابزار تخصصی جراحی و همچنین جدیدترین ابزار روز دنیا برای تعمیرات هارد وسترن دیجیتال استفاده میکند

لینک منبع : دلفین

تعمیر و ریکاوری هارد وسترن WD
هاردهای اکسترنال و اینترنال وسترن دیجیتال از دسته ی پرطرفدارترین هاردها به شمار می آید و یکی از بهترین کمپانی ها در این زمینه محسوب می شود چرا که سرعت، ظرفیت و کارآیی بالا را در یک هارد با ابعاد کوچک گرد آورده است و به همین دلیل بیش از 70% از مردم ایران برای هاردهای خود به خصوص از نوع اکسترنال پاسپورتی این هارد را بر می گزینند.
اما در زیر برای شما مشکلات و خرابی هایی را شرح می دهیم که برخی از هاردهای وسترن اینترنال و اکسترنال را دچار مشکل کرده و نیاز شما را به تعمیر و ریکاوری هارد وسترن wd ایجاد می کند.

مشکلات شایع در هارد اکسترنال وسترن دیجیتال

1.هارد روشن شده اما در سیستم شناسایی نمی شود یا خیلی طول می کشد.

2.هارد روشن نشده و یا پس از روشن شدن بعد از مدت کوتاهی خاموش می شود.

3.هارد صدایی تق تق مانند می دهد.

4.سرعت هارد در کپی اطلاعات و نوشتن و خواندن کاهش پیدا کرده است.

5.ظرفیت هارد تغییر پیدا می کند.

6.صدایی متناوب مثل وینگ وینگ ایجاد شود.
تمامی موارد بالا از دسته ایرادات شایع در هاردهای اکسترنال وسترن می باشد که شما برای تعمیر و ریکاوری هارد وسترن wdخود حتما تعمیر و ریکاوری هارد وسترن wd یک مرکز فوق تخصصی در این زمینه نیاز دارید تا بلافاصله توانایی تشخیص و درمان هارد شما را داشته باشد مرکز ایمن هارد با کمک تیم تخصصی از کارشناسان خبره در این زمینه و تجهیزاتی پیشرفته توانایی تعمیر و ریکاوری هارد وسترن wd شما را به صورت کامل برعهده می گیرد افتخار ماست که انتخاب شما باشیم.

به توضیحی مختصر راجب هر یک از مشکلات ذکر شده می پردازیم با مطلب تعمیر و ریکاوری هارد وسترن wd همراه باشید.

تعمیرات هارد وسترن

تعمیر هارد وسترن

1.مشکل عدم دیتکت شدن هارد وسترن

این مشکل از دلایل مختلفی ممکن است سرچشمه گرفته باشد از جمله نقص فریموری ، سوختن برد هارد ، ضربه خوردن هارد و …
در این شرایط هیچ صدایی اعم از تق تق کردن شنیده نمی شود و فقط اطلاعات نشان داده نمی شوند که تعمیر و ریکاوری هارد وسترن wd در این شرایط نیاز به تخصص و مهارت همراه تجربه دارد که در مرکز تخصصی ایمن هارد در صورت عدم شناسایی هارد با هریک از دلایل فوق صورت می گیرد.

2.روشن نشدن هارد

این ایراد معمولا به دلیل خرابی در برد هارد ایجاد می شود که با تعمیر یا تعویض برد برطرف می شود اما ممکن است که از خرابی هد هارد یا خرابی رام و کانکتور نیز منشا گرفته باشد.

3.ایجاد صدا در هارد وسترن

اگر صدای ایجاد شده به صورت تق تق کردن و نوک زدن باشد؛

باید علائم مختلفی بررسی شود

-ممکن است به دلیل ضربه خوردن ، هدها خراب و یا جا به جا شوند و یا به پلاتر آسیب برسد.

-ممکن است یک یا چند هد بسوزند و نتوانند به درستی مکان یابی کنند.

-ممکن است در نتیجه ی خرابی برد هارد بر اثر نوسان برق هدها نتوانند به درستی پارک شوند.

-ممکن است به دلیل خرابی فریموری ماژولها از کار بیفتند و باعث ایجاد صدا شوند.

اگر صدای ایجاد شده متناوب و وینگ مانند باشد؛

در این صورت هد در جای نا مناسبی قرار گرفته است یا اصطلاحا در سطح پلتر گیر کرده است که با کمک دستگاه های تخصصی تعمیر و ریکاوری هارد وسترن wd انجام میگیرد.

4.کاهش سرعت هارد وسترن

هارد وسترن اغلب به دلیل خرابی در ناحیه سرویس اریا SA)) و نقص فریموری در تعدادی ماژول به شدت افت سرعت پیدا می کند البته ممکن است به دلیل وجود بدسکتور در نواحی اولیه هارد دیسک نیز باشد که هارد به کندی دیتکت می شود و هنگام خواندن اطلاعات یا اخطار می دهد و یا کامل متوقف می شود در برخی از شرایط نیز این کاهش سرعت به دلیل عدم تنظیم بودن هدها می باشد.

5.افت ظرفیت هارد وسترن

خرابی در سیستم عامل هارد و ماژول ها باعث تغییر ظرفیت هارد شما می شود که آن را صفر یا 32 مگابایت نمایش می دهد و تعمیر و ریکاوری هارد وسترن wd را با دستگاه های پیشرفته و تخصصی ممکن می سازد.
در تمامی مشکلات ذکر شده تیم متخصصین ایمن هارد با در نظر گرفتن بهترین راه حل و با کمک مهندسین کارآزموده و تخصصی در این زمینه انواع تعمیر و ریکاوری هارد وسترن wd شما را در دستگاه هایی فوق تخصصی در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.
مشکلات شایع در هارد اینترنال وسترن دیجیتال
شایع ترین خرابی در هاردهای اینترنال وسترن عدم شناسایی در بایوس سیستم می باشد که اطلاعات و پارتیشن ها را نمایش نمی دهد و شما نمی توانید ویندوز را به طور کامل نصب کنید و با مشکل مواجهه می شوید و درایوها و پارتیشن ها نمایش داده نمی شوند.
علت این خرابی در هارد اینترنال وسترن خرابی در ماژول های سیستم عاملی هارد، خرابی یا سوختگی برد هارد اینترنال ، خرابی هد و موتور هارد و … می باشد.
مشکل دیگری که هاردهای اینترنال را دچار مشکل می کند کاهش سرعت شدید در این هاردها می باشد که به دلیل وجود بدسکتوری ناحیه ای در این هاردها ایجاد می شود.بدسکتوری ناحیه ای باعث می شود پارتیشنی نمایش داده شود و پارتیشن دیگری نمایش داده نشود.
تمام هاردهای موجود در بازار چه از نوع اکسترنال و چه اینترنال در مرکز تخصصی ایمن هارد تعمیر و ریکاوری هارد وسترن wd انجام می گیرد و شما می توانید با اطمینان خاطر هاردهای خود را به مرکز ما بیاورید تا در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیر و ریکاوری هارد وسترن wd شما صورت گیرد.

1 1 رای
امتیاز مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (5 امتیاز)