عدم شناسایی هارد وسترن WD

عدم شناسایی هارد وسترن WD

عدم شناسایی هارد وسترن WD

#خرابی ناشی از قسمت سیستم عاملی هارد ( فریمور )

بیشترین درصد عدم شناسایی هارد وسترن WD مربوط به قسمت فریموری می باشد که بدون علائمی مثل صدای تق تق کردن می باشد و به دلیل نقص در ماژول ها بوجود می آید یا معمولا هد از جای پارک خارج شده یا اصطلاحا Jump کرده است ولی هد سالم می باشد و به کمک دستگاه های تخصصی هارد دوباره به حالت اول باز می گردد.

# خرابی ناشی از سوختن و یا ایجاد مشکل در برد هارد

برد هارد اغلب به دلایلی مثل نوسانات برقی ، منبع تغذیه ی نامناسب ، خرابی سوکت USB و … خراب می شود و یا می سوزد در این شرایط با توجه به دانشی که در زمینه عدم شناسایی هارد وسترن WD در سیستم ها داریم بهتر است که هارد را به مرکز تخصصی ما بیاورید تا با کمک ابزارهایی ویژه جراحی برد هارد شما انجام گیرد و یا در صورت سوخته شدن برد آن را با رعایت نکات همسان سازی رام و فریمور تعویض کنند و مرکز آپاو می تواند مشکل عدم شناسایی هارد وسترن WD شما را به بهترین نحو و در کمترین زمان انجام دهد.

# خرابی ناشی از ضربه خوردن هارد وسترن

یکی دیگر از مشکلات شایع در خصوص عدم شناسایی هارد وسترن WD ضربه و صدمه دیدن آن می باشد که احتیاج به تعمیر و ریکاوری هارد وسترن دیجیتال را بوجود می آورد. در این شرایط در صورتی که هد خراب شده باشد و به پلاتر آسیبی نرسیده باشد می توان یک جراحی موفقیت آمیز را در پی داشت که باید حتما با کمک دستگاه های مخصوص این جراحی انجام پذیرد که به صورت 90%  مشکل ایجاد شده به طور کامل رفع می شود مگر آنکه پلاتر آسیب دیده باشد.

عدم دیتکت هارد وسترن

# خرابی ناشی از وجود داشتن بدسکتور در هارد

بدسکتور به صورت ناحیه ای و یا نقطه ای ایجاد می شود و باعث عدم نمایش اطلاعات می شود که با ابزارهای مخصوص برای گرفتن بدسکتوری ، مشکل عدم شناسایی هارد وسترن WD  نیز در این مرکز به سادگی قابل حل می باشد.

# خرابی ناشی از وجود مشکل در سوکت USB

این خرابی به دلیل استفاده ی نا مناسب از سوکت با حرکات خشن و یا استفاده ی مکرر کابل به هارد می باشد که در بسیاری از موارد می توان با تعویض کابل این مشکل را برطرف کرد هرچند که در برخی موارد مشکل بوجود آمده جدی تر است و به برد صدمه وارد شده است که نیاز به تعویض برد می باشد.

# خرابی در روند خود درمانگری هارد وسترن

هاردها توانایی شناسایی بدسکتور و قرار دادن آن در لیست خرابی ها را دارند اگر دراین روند مشکلی ایجاد شود برای تعمیر و بازیابی آن باید لیست خرابی دوباره نویسی شود تا هارد دوباره به شرایط اولیه خود برگردد و مشکل عدم شناسایی هارد وسترن WD شما برطرف شود و نیازمند تخصص و مهارت در این باره می باشد پس بهتر است هارد خود را به یک مرکز معتبر ببرید.

0 0 رای ها
امتیاز مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments