مراحل ریکاوری اطلاعات هاردReviewed by Tanaz on Jan 9Rating: 4.5مراحل ریکاوری اطلاعات هاردنرم افزارهای زیادی برای بازیابی اطلاعات موجود است که از طریق آنها میتوان اطلاعات هارد را ریکاوری کرد. اما برخی اوقات بازیابی از طریق نرم افزار های موجود در بازار ، کاری را پیش نمیبرد و باید این کار را به دست افراد ماهر سپرد تا اطلاعات شما برای همیشه از بین نروند .مجموعه آپاو شامل تیم قدرتمند و حرفه ای در زمینه بازیابی اطلاعات هارد میباشد که شما عزیزان میتوانید هارد خود را با خیال راحت به دست تیم آپاو بسپارید تا تمامی اطلاعات قابل بازیابی هارد شما را ، در کوتاه ترین زمان بازگردانی کنند.
مراحل ریکاوری اطلاعات هارد مراحل ریکاوری اطلاعات هارد مراحل ریکاوری اطلاعات هارد 2 3

مراحل ریکاوری اطلاعات هارد

دو روش برای ریکاوری اطلاعات هارد وجود دارد:

1.ریکاوری اطلاعات به صورت نرم افزاری

2.ریکاوری اطلاعات به صورت سخت افزاری

ریکاوری اطلاعات به صورت نرم افزاری

نرم افزارهای زیادی برای بازیابی اطلاعات موجود است که از طریق آنها میتوان اطلاعات هارد را ریکاوری کرد. اما برخی اوقات بازیابی از طریق نرم افزار های موجود در بازار ، کاری را پیش نمیبرد و باید این کار را به دست افراد ماهر سپرد تا اطلاعات شما برای همیشه از بین نروند .مجموعه آپاو شامل تیم قدرتمند و حرفه ای در زمینه بازیابی اطلاعات هارد میباشد که شما عزیزان میتوانید هارد خود را با خیال راحت به دست تیم آپاو بسپارید تا تمامی اطلاعات قابل بازیابی هارد شما را ، در کوتاه ترین زمان بازگردانی کنند.

ریکاوری اطلاعات به صورت سخت افزاری

برای بازیابی اطلاعات باید چهار مرحله که هر مرحله برای دسترسی به موارد لازم نیازمند ابزارهای متفاوت است، باید با دقت توسط افراد ماهر انجام شود:

  1. تعمیر درایو هارد به صورت سخت افزاری(حساس ترین مرحله)
  2. کپی تمام اطلاعات بر روی هارد دیگر
  3. ریکاوری اطلاعات
  4. پارتیشن بندی به صورت منطقی
  5. تصحیح و ترمیم فایل ها و اطلاعات بازیابی شده
فرآیند بازیابی اطلاعات مراحل ریکاوری اطلاعات هارد مراحل ریکاوری اطلاعات هارد 1 3 300x235

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید