دی وی ار ریکاوری

بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته DVR

دوربین های مدار بسته در دنیای امروزه نقش کاربردی بالایی دارند و برای شناسایی مجرمان و اثبات جرم و … بسیار پر نقش هستند و فیلم هایی که ذخیره می شوند توسط سیستم DVR در هاردهای مربوطه ذخیره سازی می شوند که در بعضی مواقع شما نیاز به بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته dvr دارید که در این مطلب شما را با این مطلب آشنا خواهیم کرد.

این اطلاعات در بسیاری موارد کارساز هستند و نقش مهمی دارند اما بعضا با کوچکترین آسیبی به سیستم DVR اطلاعات پاک می شود و دیگر قابل دسترسی نمی باشند.

در مرکز تخصصی آپاو بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته DVR و NVR به صورت تخصصی و تحت نظر کارشناسان مجرب در این زمینه طی فرآیندی با حداکثر سرعت برای کارهای مهم و حیاتی شما ؛ همچنین با استفاده از بروز ترین متدها در زمینه بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته DVR و دستگاه های مجهز و مخصوص برای این نوع از هاردها انجام می گیرد ضمن این که شایان ذکر است که بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته DVR به دلیل تفاوت داشتن در نوع فرمتی که ذخیره می شود با دیگر فرمت های ویدئویی کاملا فرق می کند و امری پیچیده می باشد که نیازمند تجربه ، مهارت و ظرافت کافی برای بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته DVR می باشد.

اطلاعاتی مختصر از دوربین های مدار بسته

دوربین های مدار بسته در دو دسته ی کلی از نظر کاربری و نوع استفاده تقسیم می شوند:

کاربرد امنیتی که برای پی گیری سارقان و یا اثبات جرم و عوامل مجرمانه استفاده می شود

کاربرد نظارتی که برای نظارت از راه دور بر روی کارکنان و افراد ، دستگاه ها و تجهیزات استفاده می گردد.

اما این دوربین های مدار بسته در دو نوع آنالوگ و دیجیتال در بازار موجود هستند ؛ که دوربین های مدار بسته آنالوگ ، قدیمی تر بوده اما با وجود قیمت مناسب طرفداران خاص خود را دارد و دوربین های دیجیتال یا همان شبکه که کیفیت بالایی در تصویر برداری دارند و اندکی گران تر می باشند که دلیل قیمت بالاتر آنها چیپ تصویری بالای آنها می باشد.

مرکز بازیابی ایمن هارد که از برترین مراکز در بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته DVR در سطح شهر می باشد؛ قابلیت تعمیر و ریکاوری تمام دوربین های فوق را دارد که هر کدام نیاز به امکانات و تجهیزات خاص خود را دارد و تیم آپاو در کنار داشتن مهندسین آموزش دیده ی حرفه ای که در زمینه تعمیر و بازیابی اطلاعات خصوصا بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته DVR بسیار کار کشته می باشند روز به روز در صدر برترین مراکز تعمیر و ریکاوری هارد قرار می گیرد.

اما در ادامه بر حسب تجربه برای شما عزیزان مشکلات پیش رو در دوربین های مدار بسته و هم چنین راه کارهایی برای پیشگیری از پاک شدن حافظه DVR را برای شما عزیزان ارائه داده ایم:

background

مشکلات دوربین های مدار بسته DVR

# دوربین های مدار بسته به دلیل وجود فرآیندی حفاظتی برای پیشگیری از بروز هر نوع مشکل در اطلاعات شما ، آنها را به صورت کد گذاری ذخیره می کنند و در هیچ سیستم عامل و دستگاه دیگری قابل دیتکت شدن و شناسایی نیستند تا دوربین مدار بسته از سو استفاده های جانبی از اطلاعات شما محفوظ بماند و تنها در دستگاهی قابل خواندن می باشد که اطلاعات بر روی آن ریخته می شود  که در صورت جدا شدن دستگاه ، تنها خود شما قابلیت دسترسی به فیلم ها و اطلاعات آن را داشته باشید نه هیچ فرد دیگری و این دلیلی می باشد که کار بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته DVR اندکی پیچیده شود و در تخصص هر فرد و مرکزی مبتدی قرار نمی گیرد.

# همانطور که در مطالب بالا هم اشاره شد در دوربین های مدار بسته فرمت فیلم ذخیره شده با دیگر فیلم ها یکسان نیست و قابلیت پخش آن را محدود می کند که برای جنبه ی حفاظتی در نظر گرفته شده است اما بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته DVR را اندکی دجار مشکل می کند.

# این دوربین ها بر حسب بازه ی زمانی که از قبل تعیین شده و یا خودتان مشخص کرده اید شروع به کار می کنند و بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته DVR به عنوان مثال برای دوربینی با ظرف 3 ماه ذخیره سازی و نیاز به اطلاعات ذخیره شده در 5 ماه پیش اندکی محدود تر می شود.

طوری که ساختار این دوربین ها برنامه ریزی شده است بر این اساس می باشد که پس از پایان مدت تعیین شده اطلاعات یا کاملا خالی شده و از اول شروع به ذخیره سازی می کند یا به صورت روز شمار از پیمانه ی تعیین شده پر می کند و اطلاعات قدیمی تر را پاک می کند و یا در صورتی که هارد فضای بیشتری داشته باشد فیلم های قدیمی تر را پاک نمی کند اما فقط بازه ی تعیین شده را نمایش می دهد که تیم آپاو در تمامی این موارد توانایی بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته DVR شما را دارد و می تواند اطلاعات مهم و حیاتی شما را با مهارت و تخصص بازیابی کند.

بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته dvr

راه هایی برای جلوگیری از دست دادن اطلاعات دوربین های مدار بسته

1.پررنگ ترین راه کار برای شما عزیزان این می باشد که اطلاعی دقیق از دوره ی زمانی ذخیره سازی دوربین های مدار بسته خود داشته باشید تا قبل از پاک شدن به هر دلیلی اطلاعات قدیمی تر را بک آپ بگیرید.

2.راه پرتاثیر دیگر این است که حتما منبع تغذیه ای با ولتاژ مناسب برای دوربین ها در نظر بگیرید تا با نوسانات برقی اطلاعات شما از بین نرود.

3.توجه کنید که خودسرانه اقدام به جدا سازی هاردهای دوربین مدار بسته  نکنید چرا که پس از اتصال مجدد ممکن است اطلاعات شما شناسایی و یا خوانده نشود.

4.در هیچ صورتی هارد دیسک دستگاه DVR را در مقابل سیستم ویندوز قرار ندهید زیرا که حساسیت بالایی نشان می دهد و اطلاعات نا خواسته از بین می رود.

و در آخر لازم است بدانید که همان قدری که برای انتخاب دوربین مدار بسته احتیاج به شناخت و بررسی می باشد در صورت نیاز به بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته DVR نیز نیاز به انتخاب مرکزی مناسب و قابل اعتماد است.

مشتریان ما

مشتریان ما اکثرا از ارگان های دولتی و امنیتی میباشند به همین دلیل سعی میشود از آخرین تکنولوژی روز دنیا برای ریکاوری اطلاعات دوربین های مداربسته امنیتی و خصوصی استفاده کنیم و همگام با ساختار های دوربین های جدید تکنولوژی ریکاوری را بروز نگه میداریم.

همچنین مشتریانی از کشورهایی مثل عراق ، تایوان ، ترکیه ، آلمان ، انگلیس ، ارمنستان و استرالیا داریم که معمولا جهت ریکاوری دوربین مداربسته برای ما ارسال میکنند.

برخی از عزیزان هم در سراسر ایران برای مشکلات مختلف جهت ریکاوری اطلاعات دستگاه دوربین مداربسته خود با مشکلات مختلف بصورت حضوری به ما مراجعه میکنند و یا با تیپاکس یا پست برای ما ارسال میکنند.

ریکاوری سخت‌افزاری دوربین مداربسته
5 1 رای
امتیاز مقاله
اشتراک در
اطلاع از
13 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (11 امتیاز)