برای خواندن این صفحه به 5 دقیقه زمان نیاز دارید

بازیابی اطلاعات فلش و مموری در این مرکز بصورت کاملا تخصصی انجام میگیرد

بازیابی اطلاعات فلش و مموری

بازیابی اطلاعات فلش و مموری

در عصر ارتباطات روز به روز استفاده از فلش ها و کارت های SD, Micro SD, MMC , … در انواع مختلف گسترش یافته است و دور از انتظار نیست که در نتیجه ی یک سهل انگاری هر چند کوچک اطلاعات مهمی که روی دوربین  و گوشی خود دارید از بین برود.

چنین مشکلی بدون راه حل نیست و تنها نیاز به یک مرکز تخصصی در امر بازیابی اطلاعات فلش و مموری دارد تا با استفاده از درست ترین راه کارها و استفاده از تجهیزات مخصوص به این نوع حافظه ها شروع به بازیابی اطلاعات فلش و مموری شما کند تا عکس ها ، فیلم ها و سایر اطلاعات شما را مثل روز اول باز گرداند و تیم آپاو در کنار داشتن تجربه کافی و دستگاه های مخصوص همراه شماست تا بازیابی اطلاعات فلش و مموری شما را در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه انجام دهد. اما در زیر برای شما معرفی خلاصه ای از انواع رم های جانبی داریم و سپس خرابی هایی که ممکن است فلش و مموری شما را در خطر بندازد بیان خواهیم کرد

با ما در مطلب بازیابی اطلاعات فلش و مموری همراه باشید:

انواع حافظه های فلش مموری موجود :

به طور کلی هر دستگاهی دارای حافظه داخلی هر چند کم می باشد و استفاده از حافظه های جانبی فلش و مموری برای افزایش فضای مورد نیاز چه در دوربین ها و چه گوشه و لپ تاپ می باشد و انواع پرکاربردتر آن بشرح زیر است.

حافظه SD : به رم هایی اطلاق می شود که در لپ تاپ ها و دوربین ها استفاده می شود.

حافظه Micro SD : همان طور که بسیاری از شما می دانید به رم هایی که در گوشی های موبایل کاربرد دارند گفته می شود.

حافظه MMC : در دستگاه های پخش موسیقی ، دوربین های عکاسی و برخی از انواع گوشی ها استفاده می شود.

حافظه CF : در انواع دوربین های مختلف دیگر کاربرد دارد.

علائم و خرابی های درگیرکننده در فلش و مموری ها

بارزترین نشانه ی خطر در فلش مموری ها عدم شناسایی در سیستم است که وقتی با پورت USB و یا رم ریدر به سیستم وصل می شوند هیچ پارتیشن و فولدری را نمایش نمی دهند و از نشانه های دیگر آن اخطار فرمت کردن می باشد.

ریکاوری فلش و مموری

خرابی هایی که برای مموری ها ایجاد می شود

خرابی های پورت متصل کننده USB

خرابی های مربوط به فریموری

خرابی های سخت افزاری ( فیزیکی )

سوختن کنترلر فلش مموری

شکستن یا سوختن برد اصلی فلش

برداشتن پسورد فلش

پاک شدن بخشی از اطلاعات

فرمت شدن فلش یا مموری

راه های خودسرانه ی زیر را برای بازیابی اطلاعات فلش و مموری خود انجام ندهید:

1) سعی در باز کردن پوشش فلش مموری خود نکنید زیرا که ناخواسته با چاقو یا هر شیء کمک گیرنده به قطعات و اجزا داخلی حافظه ی مموری آسیب می زنید و کار بازیابی اطلاعات فلش و مموری خود را در سختی و پیچیدگی بیشتری می اندازید.

2)خودسرانه شروع به استفاده از لحیم کاری و هویه نکنید چرا که به سادگی با اطلاعات خود خداحافظی کرده اید.

3) به برد و قطعات IC دست نزنید چرا که الکتریسیته ساکن بدن به صورت مستقیم به آن وارد می شود و به اطلاعاتتان صدمه می زند.

4) در صورت مشاهده هر گونه اخطار فرمت هیچ اقدامی انجام ندهید و حتی اطلاعات جدیدی وارد نکنید زیرا که بازیابی اطلاعات فلش و مموری دچار محدودیت بیشتری می شود.

5) به هیچ وجه سعی در شبیه سازی قطعه ی برد و یا دیگر قطعات نکنید.

بازیابی اطلاعات فلش و مموری

شما عزیزان می توانید در صورت برخورد با هر یک از مشکلات یاد شده و یا پاک کردن عمدا و یا سهوا اطلاعات خود ؛ بازیابی اطلاعات فلش و مموری خود را به ما بسپارید همچنین می توانید قبل از مراجعه از مشاوره های تخصصی و غیر حضوری ما بهره مند شوید تا در صورت نیاز حافظه مموری خود را به مرکز ما ارسال کنید.

در مرکز آپاو حافظه های فلش و مموری شما توسط دستگاه هایی حرفه ای و مخصوص تست می شوند و اقدامات لازم به صورت مرحله به مرحله روی حافظه ی شما صورت می گیرد تا جایی که تمام و یا قسمتی از اطلاعات شما بازگردانده شود.

بازیابی اطلاعات فلش و مموری نیازمند تخصص و تجربه ی بالا می باشد تا بتوان قطعات حساس آن را جدا سازی و بازیابی کرد تا در کمترین زمان به بهترین جواب رسید و این مرکز با داشتن تجهیزات پیشرفته و برنامه های مخصوص نرم افزاری که بدون آموزش امکان استفاده از آنها میسر نیست بازیابی اطلاعات فلش و مموری شما را به طور کامل بر عهده می گیرد و با صرف دقت و زمان کافی برای حافظه های شما ، اطلاعات با ارزشتان را به شما باز می گرداند.

3.5 2 رای ها
امتیاز مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
4.3/5 - (3 امتیاز)