5/5 - (2 امتیاز)
برای خواندن این صفحه به 4 دقیقه زمان نیاز دارید

جراحی هارد در این مرکز بصورت کاملا تخصصی انجام میگیرد

جراحی هارد در مرکز تخصصی هارددیسک

جراحی هارد

جراحی هارد در اصطلاحی قابل فهم تر به یک سری اقدامات تخصصی گفته می شود که توسط دستگاه هایی مخصوص نظیر کلین روم که عاری از هرگونه گرد وغبار است انجام می پذیرد تا هیچ گونه ریز گردی بر سطح پلتر ننشیند چرا که سطح پلتر به شدت حساس بوده و با کوچکترین ذره ای اطلاعات را از دست می دهد؛ این اقدامات برای خسارات جبران نا پذیر فیزیکی که به هارد وارد شده است صورت می گیرد تا اطلاعات قابل بازیابی شوند چرا که هاردی که صدمه دیده ارزش تعمیر ندارد و تنها به بازیابی اطلاعات آن به کمک جراحی هارد می توان امید داشت.

جراحی هارد اینترنال و اکسترنال همانند یک جراحی قلب حساس است و نیاز به تخصص در کنار تجربه دارد زیرا که پای جان اطلاعات کاربر در میان است و حفظ این اطلاعات در این جراحی باید بسیار تخصصی و حرفه ای توسط ابزارها و دستگاه هایی بروز و پیشرفته صورت بگیرد.

تیم حرفه ای ایمن هارد با وجود متخصصین کارآزموده در زمینه جراحی هارد و در دست داشتن تمامی دستگاه های مورد نیاز، جراحی هارددیسک شما را به صورت کامل بر عهده می گیرد تا اطلاعات از دست رفته ی شما در کمترین زمان ریکاوری شده و در اختیارتان قرار بگیرد.

جراحی هارد

این مجموعه  جراحی انواع هاردهای اینترنال و اکسترنال چه قدیمی ترین و چه جدیدترین هاردها را در ابعاد و برندهای مختلف سیگیت ، وسترن ، توشیبا ، سامسونگ ، هیتاچی ، فوجیتسو و … به صورت کاملا تخصصی و توسط کادری مجرب در کمترین زمان برعهده می گیرد.

بزن بریم!  دلایل کندی سرعت هارد سیگیت Seagate

تیم ایمن هارد حتی هاردهایی که توسط افراد و مراکزغیرحرفه ای آسیب بیشتری دیده اند را نیز می پذیرد تا با درصد کمتری سعی در بازیابی اطلاعات شما بکند چرا که ما مجوعه ای کامل از آرشیوهای مورد نیاز از هدها و بردهای مختلف برای هر نوع هاردی در اختیار داریم و این شانس بازیابی اطلاعات شما را در شرایط سخت بالا می برد.

هرچند که توصیه ما به شما این است که هارد خود را به دست افراد غیر متخصص نسپارید و هارد خود را پس از صدمه دیدن به مرکزی مورد اطمینان ببرید تا جراحی هارد شما زیر نظر دستگاه های تخصصی و کارشناسان حرفه ای صورت گیرد.

محیط جراحی

مجموعه ی ایمن هارد توسط برترین دستگاه کلین روم که مطابق با بهترین کلین روم های بروز دنیا ساخته شده است بیش از 80% این جراحی ها را با موفقیت پشت سر گذاشته است و این آماری درخشان برای برتری تیم ایمن هارد نسبت به دیگر مجموعه ها محسوب می شود.تمامی این جراحی ها پس از تست رایگان اولیه و تشخیص مشکل هارد و اعلام هزینه حدودی و سپس اقدام به جراحی هارددرایو صورت می گیرد و اطلاعات از دست رفته ی شما عزیزان ریکاوری و بازیابی می شود.

ابزار جراحی

ابزار جراحی برای هر مدل هارد متفاوت است برای مثال ابزار تعویض هد همان وسیله ای است که میتوان با آن هد هارد خرراب را برداشت و هد سالم از روی هارد مشابه روی آن گذاشت

هارد مشابه

برای شروع جراحی هارد ما نیاز به هارد مشابه داریم ، در اصل هارد مشابه قطعه ای است که باید از همه نظر شبیه به هارد خراب شما باشد و تشخیص مشابه بودن آن مقداری سخت است و حتما باید زیر نظر کارشناس انجام شود.

بزن بریم!  علت کند شدن هارد اکسترنال ایدیتا ADATA

ایمن هارد در تمامی مراحل پشتیبان امن شما می باشد.

هدف ایمن هارد جلب رضایت شماست …

جراحی هارد در سایت منبع : ابزار جراحی

منبع : تجربیات تیم ایمن هارد

رای ها
امتیاز مقاله
دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها