جراحی هارد در مرکز تخصصی هارددیسک

جراحی هارد

جراحی هارد در اصطلاحی قابل فهم تر به یک سری اقدامات تخصصی گفته می شود که توسط دستگاه هایی مخصوص نظیر کلین روم که عاری از هرگونه گرد وغبار است انجام می پذیرد تا هیچ گونه ریز گردی بر سطح پلتر ننشیند چرا که سطح پلتر به شدت حساس بوده و با کوچکترین ذره ای اطلاعات را از دست می دهد؛ این اقدامات برای خسارات جبران نا پذیر فیزیکی که به هارد وارد شده است صورت می گیرد تا اطلاعات قابل بازیابی شوند چرا که هاردی که صدمه دیده ارزش تعمیر ندارد و تنها به بازیابی اطلاعات آن به کمک جراحی هارد می توان امید داشت.

جراحی هارد همانند یک جراحی قلب حساس است و نیاز به تخصص در کنار تجربه دارد زیرا که پای جان اطلاعات کاربر در میان است و حفظ این اطلاعات در این جراحی باید بسیار تخصصی و حرفه ای توسط ابزارها و دستگاه هایی بروز و پیشرفته صورت بگیرد.

تیم حرفه ای ایمن هارد با وجود متخصصین کارآزموده در زمینه جراحی هارد و در دست داشتن تمامی دستگاه های مورد نیاز، جراحی هارد شما را به صورت کامل بر عهده می گیرد تا اطلاعات از دست رفته ی شما در کمترین زمان ریکاوری شده و در اختیارتان قرار بگیرد.

جراحی هارد

این مجموعه  جراحی انواع هاردهای اینترنال و اکسترنال چه قدیمی ترین و چه جدیدترین هاردها را در ابعاد و برندهای مختلف سیگیت ، وسترن ، توشیبا ، سامسونگ ، هیتاچی ، فوجیتسو و … به صورت کاملا تخصصی و توسط کادری مجرب در کمترین زمان برعهده می گیرد.

تیم ایمن هارد حتی هاردهایی که توسط افراد و مراکزغیرحرفه ای آسیب بیشتری دیده اند را نیز می پذیرد تا با درصد کمتری سعی در بازیابی اطلاعات شما بکند چرا که ما مجوعه ای کامل از آرشیوهای مورد نیاز از هدها و بردهای مختلف برای هر نوع هاردی در اختیار داریم و این شانس بازیابی اطلاعات شما را در شرایط سخت بالا می برد.

هرچند که توصیه ما به شما این است که هارد خود را به دست افراد غیر متخصص نسپارید و هارد خود را پس از صدمه دیدن به مرکزی مورد اطمینان ببرید تا جراحی هارد شما زیر نظر دستگاه های تخصصی و کارشناسان حرفه ای صورت گیرد.

مجموعه ی ایمن هارد توسط برترین دستگاه کلین روم که مطابق با بهترین کلین روم های بروز دنیا ساخته شده است بیش از 70% این جراحی ها را با موفقیت پشت سر گذاشته است و این آماری درخشان برای برتری تیم ایمن هارد نسبت به دیگر مجموعه ها محسوب می شود.تمامی این جراحی ها پس از تست رایگان اولیه و تشخیص مشکل هارد و اعلام هزینه حدودی و سپس اقدام به جراحی هارد صورت می گیرد و اطلاعات از دست رفته ی شما عزیزان ریکاوری و بازیابی می شود.

ایمن هارد در تمامی مراحل پشتیبان امن شما می باشد.

هدف ایمن هارد جلب رضایت شماست …

جراحی هارد در سایت منبع : ابزار جراحی