مرکز بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد اپیسر apacer

در متن زیر به تشریح هارد اپیسرapacer  می‌پردازیم و نکات و ویژگی‌های این هارد را مورد بررسی و نقد قرار می‌دهیم، پس اگر در نظر دارید یک هارد مناسب با کارایی‌های عالی تهیه کنید ,، پیشنهاد می‌کنیم مقاله زیر را بخوانید و همچنین در مورد خدمات مرکز بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد اپیسر apacer نیز صحبت خواهیم کرد. بیشترین سوالاتی که در زمینه هارد اپیسر  apacer از مشاوران پرسیده می‌شود به شرح زیر است:

– معرفی و شناخت هارد اپیسر apacer

– ویژگی‌های هارد اپیسرapacer

– مشکلات و خرابی‌های هارد اپیسر apacer

– مرکز بازیابی اطلاعات هارد اپیسر apacer

معرفی و شناخت هارد اپیسر APACER

شرکت اپیسر فعال در زمینهی هاردهای اکسترنال، از جمله خوشنامترین کمپانیهایی است که در این زمینه در حال فعالیت است و محصولاتی خوب با کارایی و کیفیت بالا در اختیار کاربران قرار داده است.

هاردهای اکسترنال فضای بسیار خوب و مناسبی را در اختیار کاربران قرار داده تا بتوانند حجم عظیمی از اطلاعات مختلف را، در هر جایی که بدان نیاز دارند، با خود به همراه ببرند. بههمان اندازه که این کالا میتواند کار راه انداز باشد، به همان نسبت نیز، حساس و آسیب پذیر است. هارد اپیسر مانند بقیه هاردهای اکسترنال، در برابر ضربه بسیار آسیب پذیرند.

مرکز بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد اپیسر APACER

اگر زمانی به صورت اتفاقی این هارد از دستان شما بیفتد، دچار مشکل شده و دیگر نمیتوانید اطلاعات خود را ریکاوری کنید. در این شرایط حتی مراجعه به مرکز بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد اپیسر apacer برای شما سودی نخواهد داشت و اطلاعات عملا نابود شده است. دقت داشته باشید قطعات الکترونیکی بسیار حساس هستند و اگر ضربهای به آنها وارد شود، کارایی خود را از دست میدهد. هارد اپیسر نیز از این قضیه مستثنا نبوده و در برابر ضربه بسیار حساس است.

یکی از بیشترین مشکلاتی که برای هاردهای اکسترنال پیش آمده و شما را مجبور میکند به مرکز بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد اپیسر apacer مراجعه کنید، آسیب به هد هارد است. هنگامیکه هارد در حال فعالیت میباشد هد بسیار به صفحه چرخان هارد نزدیک است. در این لحظه اگر ضربهای به هارد وارد شود، اطلاعات موجود در آن دیگر قابل استفاده نخواهد بود و این بزرگترین مشکلی است که هاردهای اکسترنال با آن مواجه هستند.

تعمیرات هارد اپیسر apacer

اقدامات لازم هنگام ضربه خوردن هارد اپیسر APACER

اما اگر به طور اتفاقی هارد شما به زمین افتاد و ضربهای به آن وارد شد، بهتر است قبل از هر اقدامی، به مواردی که در ادامه ذکر خواهد شد توجه کنید:

اگر هارد اپیسر شما دچار ضربه شده است، قبل از مراجعه به ایمن هارد اطمینان حاصل کنید که هارد شما هنوز کار میکند. همانطوری که در جریان هستید شرکتهای تولیدکننده هاردهای اکسترنال، معمولا برای حفظ هارد و افزایش طول عمر آن، بدنه را به گونهای میسازند تا در برابر ضربه مقاوم باشند. هارد اپیسر نیز برای مقاومت در برابر ضربه، به این قابلیت مجهز شده است. به دلیل همین بدنه مقاوم، ممکن است هارد در اثر افتادن، دچار آسیب دیدگی نشده باشد و زحمت شما را برای مراجعه کردن به مرکز بازیابی اطلاعات کم میکند.

اگر موقع اتصال هارد به دستگاه برای اطمینان از سالم بودن آن، صدایی شبیه صدای تیک تیک شنیدید بلافاصله هارد را از دستگاه جدا کنید. این صدا ممکن است به دلیل برخورد هد با صفحه دیسک هارد باشد. هرچه قدر برخورد هد با دیسک بیشتر شود، احتمال اینکه اطلاعات قابل بازیابی نباشد افزایش پیدا میکند. در صورت مواجه با چنین شرایطی، حتما به مرکز بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد اپیسر apacer مراجعه کنید و حل مشکل دستگاه را به دست متخصصین بسپارید.

نکات مهم در خرابی هارد اپیسر

در صورت بروز آسیب های فیزیکی، به دنبال راه حل در اینترنت نباشید. بسیاری از نرم افزارها را در اینترنت میتوانید بیابید که ادعا میکنند میتوانند مشکلاتی از این دست را حل کنند، اما تمامی آنها در حال گفتن دروغی مشترک هستند. وقتی به هارد اپیسر ضربه فیزیکی وارد شود به هیچ عنوان نمیتوان تنها با استفاده از نرم افزار، آن را تعمیر کرد. در این مواقع تنها راه چاره، سپردن هارد به مرکز بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد است تا با کمک متخصصین با تجربه، عیب کالا را پیدا کرده و مشکل ایجاد شده، حل شود.

دقت داشته باشید که خرابی هارد اپیسر مانند سوختن لامپ منزل نیست که به راحتی با یک لامپ دیگر جایگزین شود‌. این کالا بسیار حساس بوده و چنانچه مشکل فیزیکی برایش پیش آید، حتما باید به مرکز بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد اپیسر apacer مراجعه کنید و از تعمیر آن در منزل به صورت سرخود اجتناب کنید.

مرکز بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد اپیسر apacer

تهیه بکاپ از هارد اکسترنال اپیسر

چون حادثه خبر نمیکند بهتر است همیشه از فایلهای خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید تا اگر زمانی هارد اپیسر شما با مشکل این چنینی مواجه شد، نگران اطلاعات خود نباشید و با استفاده از نسخه پشتیبان بدون نگرانی، به فعالیتهای خود ادامه دهید.

اگر از جمله کسانی هستید که هارد اکسترنال شما بسیار ضربه میبیند بهتر است سعی کنید از انواع ضد ضربه آن خریداری کنید تا  اطلاعاتتان کمتر در معرض خطر نابودی و از دست رفتن قرار بگیرند و مراجعه شما به یک مرکز بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد اپیسر apacer ‌کمتر شود.

شرکت گارانتی چگونه عمل میکند

در صورت از کار افتادگی این وسیله و قبل از مراجعه به مرکز بازیابی اطلاعات اپیسر apacer ، به تولید کننده هارد مراجعه کنید. در صورتیکه مدت گارانتی هارد اپیسر به اتمام نرسیده باشد، از شرکت تولیدکننده درخواست کنید که کالای دیگری برای شما ارسال کند اما این در صورتی است که اطلاعات شما مهم نباشد و اگر شرکت گارانتی ، درخواست شما را رد کرد ، به مرکز بازیابی اطلاعات یا تعمیر هارد اپیسر apacer مراجعه نمایید و درخواست کنید که مشکل هارد شما را پیدا کرده و در جهت تعمیر آن برآیند.

هرگونه کپی برداری از مقاله مرکز بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد اپیسر apacer بدون ذکر منبع مجاز نمیباشد.

نویسنده : هانیه ولک

منابع : تجربیات تیم ایمن هارد و  Apacer

0 0 رای ها
امتیاز مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (1 امتیاز)