برای خواندن این صفحه به 4 دقیقه زمان نیاز دارید

مشکل عدم شناسایی هارد وسترن WD در این مرکز بصورت کاملا تخصصی انجام میگیرد

دلایل کپی نشدن اطلاعات هارد وسترن WD

کپی نشدن اطلاعات هارد وسترن wd

بیشترین مشکلی که کاربران هاردهای وسترن را دچار مشکل می کند افت شدید و کند شدن هارد وسترن می باشد که شایع ترین علامت آن کپی نشدن اطلاعات هارد وسترن Wd می باشد و پس از مدتی هارد به طور کلی شناسایی نمی شود و عمل دیتکت شدن هارد به سختی صورت می گیرد. که در این صورت هارد در Disk management شناسایی نشده و دسترسی به اطلاعات را ناممکن می سازد.

کپی نشدن اطلاعات هارد وسترن Wd اغلب از ایرادات فریموری و سیستم عاملی منشا می گیرد که برای تشخیص و تعمیر آن نیاز به یک مرکز تخصصی در این زمینه می باشد تا علاوه بر شناسایی درست برای علت کند شدن هارد، تعمیر تخصصی آن را به درستی و توسط افراد خبره و با تجربه انجام دهد و تیم آپاو با تجربه ی فراوان در لیست این مراکز معتبر بازیابی اطلاعات قرار گرفته است تا انتخابی مطمئن برای شما باشد.

عواملی که کاهش سرعت و کپی نشدن اطلاعات هارد وسترن Wd را بوجود می آورد:

# شایع ترین دلیل نقص فریموری و خرابی در سیستم عامل هارد دیسک حتی در یک یا چند ماژول می باشد که با تست شدن در مراکز بازیابی اطلاعات به سادگی قابل تشخیص است.

# ضربه خوردن هارد دیسک که در پی آن آسیب جدی به هدها ، اسپیندل یا همان موتور و برد هارد وارد می شود و کپی نشدن اطلاعات هارد وسترن Wd و در نهایت عدم شناسایی هارد را در پی دارد.

# وجود داشتن بد سکتوری در هارد دیسک هر چند کم مخصوصا در ابتدا و انتهای هارد که شناسایی و دیتکت شدن اولیه هارد را دچار مشکل می سازد.

# وجود نداشتن یک منبع تغذیه مناسب و نوسان داشتن ولتاژ برق باعث رسیدن شوک به برد هارد دیسک و در نتیجه سوختن یا خرابی آن می شود که کپی نشدن اطلاعات هارد وسترن Wd را در علائم اولیه خود دارد.

# ضعیف شدن یک یا چند هد در هارد که به درستی نمی توانند پارک شوند و اطلاعات را بخوانند که در مراکز بازیابی اطلاعات معتبر این مشکل به راحتی و با جراحی قابل برطرف شدن می باشد.

# و دلایلی از قبیل خراب شدن سوکت USB که نمایش اطلاعات را با مشکل مواجهه می کند را می توتن برای این مشکل یعنی کپی نشدن اطلاعات هارد وسترن Wd نام برد.

این مشکلات اغلب هاردهای My Passport Ultra را دچار مشکل می کند و در مدل My Book نیز دیده شده است.نکته قابل توجه در هاردهای وسترن اینجاست که تمامی اطلاعات به صورت کد گذاری ذخیره می شوند و در صورت گرفتن بد سکتوری ، خرابی فیزیکی و یا هر مشکل دیگری بازیابی و تعمیر اطلاعات آن را کمی پیچیده می کند و در تخخص و تجربه ی هر فرد یا تیمی نیست که این اطلاعات رمز گذاری شده را بازیابی کند.

در تمامی مشکلات ذکر شده مرکز آپاو با علم به تمامی تکولوژی های روز دنیا در عرصه تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد وسترن شما را در کمترین زمان تشخیص ، تعمیر و بازیابی اطلاعات می کند تا محافظی برای امنیت اطلاعات شما باشد.

کپی نشدن اطلاعات هارد

توصیه هایی برای مواجهه با مشکل کند شدن هارد وسترن

  1. برای هارد خود یک منبع تغذیه مناسب با ولتاژ آن قرار دهید تا در صورت نوسانات برقی به هارد ما آسیب وارد نشود.
  2. از هارد اکسترنال خود در برابر ضربه، افتادن از ارتفاع، قرار گرفتن در معرض آب و آتش محافظت کنید چرا که اطلاعات در برابر چنین عواملی به سادگی قابل از بین رفتن می باشند.
  3. در صورت برخورد با هر گونه اخطار، کاهش سرعت هارد و عدم کپی شدن اطلاعات خودسرانه هیچ اقدامی نکنید و بلافاصله آن را خاموش کنید و از تماس با مشاورین ما بهره مند شوید و در صورت لزوم آن را به مرکز ما ارسال کنید تا در دستگاه های بروز بازیابی و ریکاوری اطلاعات هارد شما را تعمیر و اطلاعات آن را بازگردانیم.
  4. توصیه ی دیگر ما به شما این است که در انتخاب مرکز مناسب برای تعمیر و ریکاوری اطلاعات دقت کنید چرا که هر اشتباه خامی در این زمینه باعث پاک شدن همیشگی اطلاعات شما می شود.

تعمیر کند شدن و کپی نشدن اطلاعات هارد وسترن Wd

از آنجایی که این مشکل برای بسیاری از کاربران و مشتری های ما بوجود آمده بنابر این ما شناختی کافی از انواع دلایل و مشکلات هارد وسترن در صورت چنین عواملی داریم و در کوتاه ترین زمان با پیشرفته ترین دستگاه ها عامل بوجود آمدن چنین مشکلی را شناسایی می کنیم و سپس توسط مهندسین کارکشته در این زمینه اقدام به تعمیر آن می کنیم سپس در صورتی که اطلاعات مهم و حیاتی باشد با خواست شما بازیابی و ریکاوری اطلاعات آن را بر عهده می گیریم و در صورتی که اطلاعات چندان مهم نبوده و تنها خود هارد برای شما ارزش بازگشت دارد با تعمیر هارد آن را در حداقل زمان به شما عزیزان باز خواهیم گرداند.

0 0 رای ها
امتیاز مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیاز بدهید post