ریکاوری هاردReviewed by آرین آرمیون on Apr 25Rating: 4.5ریکاوری هاردریکاوری هارد های اینترنال و اکسترنال با نوع برند،مدل و ظرفیت در مرکز تعمیر و ریکاوری هارددیسک ایران بازیابی اطلاعات هارد دیسک درتخصصی ترین مرکز ریکاوری در تهران
مرکز ریکاوری هارددیسک ریکاوری هارد ریکاوری هارد recovery hard

ریکاوری هارد

ریکاوری هارد علمی نو در عرصه تکنولوژی محسوب می شود که  که با هر پیشرفتی در انواع هاردها مشکلات و معایبی جدید برای کاربران بوجود می آید که نیازمند دانشی بروز با این تکنولوژی ها می باشد تا تعمیر و ریکاوری هارد به درستی انجام گیرد.

در مرکز تخصصی آپاو با در دست داشتن کادری حرفه ای که از زیر و بم هارد های جدید و قدیمی شناختی کامل دارند و همچنین ابزار و تجهیزاتی هم گام با تکنولوژی مدرن که در این زمینه جزو پیشرفته ترین تجهیزات محسوب می شود تعمیر و ریکاوری هارد های شما به راحتی و در سریع ترین زمان با امنیت کامل صورت می گیرد.

در این بخش برای شما توصیه هایی از ریکاوری هارد بیان می کنیم و علائمی که نشانه ی خطر برای سلامت هارد و اطلاعاتتان محسوب می شود.

در ابتدا بهتر است بدانید که اطلاعاتی که به هر صورت ( عمدا و یا سهوا ) پاک و مخفی می شوند شانس بالایی برای انجام کار شما وجود دارد و تا زمانی که شما اطلاعات جدیدی روی هارد نریخته اید و یا دست کاری بر روی هارد نکرده باشید این شانس برای ریکاوری هارد شما همچنان بالا می ماند اما به محض انجام اعمالی مثل باز کردن هارد در محیط باز یا فرمت کردن ، استفاده ی نا درست از نرم افزارهای بازیابی موجود در سایت ها و یا ریختن اطلاعات جدید روی هارد این شانس به تدریج کم شده تا جایی که ریکاوری هارد شما تا صفر می رسد پس بهتر است که این موارد را جدی بگیرید.

ریکاوری هارددیسک ریکاوری هارد ریکاوری هارد recoveryhard ir

توصیه هایی در زمینه ریکاوری هارد

# در هیچ صورت خودتان اقدام به ریکاوری هارددیسک تان با کمک نرم افزار های موجود بر روی سایت ها نکنید زیرا که احتمال بازگشت اطلاعات خود را به خطر جدی می اندازید.

# در صورت حذف اطلاعات از هر گونه دست کاری خودسرانه اعم از فرمت کردن و ریختن اطلاعات جدید بر روی درایو و پارتیشن بپرهیزید.

# در صورتی که هارد شما مدام پیغام فرمت می دهد از فرمت کردن آن اجتناب کنید و هارد را پس از خاموش کردن به مرکز ما بیاورید و یا با مشاورین ما برای راه حل هایی کارساز در ارتباط باشید.

# توصیه ی مهم دیگر این است که در صورت ضربه خوردن ، افتادن از ارتفاع و هرگونه صدمی فیزیکی یا شنیدن صداهای نا هنجار تق تق از هارد سریعا هارد را به مرکز تخصصی ما بیاورید تا با دستگاه هایی مخصوص و ابزارهایی مجهز در صورت لزوم اقدام به جراحی و یا ریکاوری هارددیسک شما انجام گیرد و به هیچ عنوان هارد را دست کاری و باز نکنید چرا که با نشستن ذره ای غبار اطلاعات شما برای همیشه از دست می رود و بازیابی اطلاعات هارد شما دچار سختی و پیچیدگی می شود.

# در آخر در انتخاب مرکز مناسب برای بازیابی اطلاعات هارد خود نهایت دقت را بکنید.

ما در مرکز آپاو با شناختی کامل از انواع هارد ها و مشکلاتشان با کمک افراد خبره در این زمینه پشتیبانی مطمئن برای شما هستیم و با افتخار می توانیم همراه شما در ریکاوری هارد با ارزش تان باشیم.

ریکاوری هارددیسک اینترنال ریکاوری هارد ریکاوری هارد recovery hard

در این مرکز، بازیابی هارد از :

انواع هاردها با هر برندی Samsung , Seagate , western digital , Toshiba , Maxtor , Hitachi , ….

با هر ظرفیتی

در انواع مختلف اینترنال و اکسترنال

هاردهای SSD , HDD , SSHD

در اندازه های مختلف 3.5 و 2.5 اینچی

فلش ها و مموری های

SD , Mini SD , T-Flash , MS , MS Pro , Micro MS , MMC , …

و هر نوع فرمتی در سیستم

NTFS , FAT32 , Linux , FAT12 , ….

انجام میگیرد.

با هر مشکلی که هاردهای شما با آن مواجهه شده و یا صدمه دیده تیم آپاو در کنار شماست.

ریکاوری هارد هایی که سوخته می باشند.

ریکاوری حافظه هایی که فرمت  یا پاک شده اند.

ریکاوری حافظه هایی که ویروسی شده اند.

ریکاوری حافظه هایی که دیتکت نمی شوند.

ریکاوری حافظه هایی که ظرفیت متغیر نمایش می دهند.

ریکاوری حافظه هایی که بدسکتوری گرفته اند.

ریکاوریحافظه هایی که صدمه فیزیکی دیده اند.

ریکاوری حافظه هایی که Fdisk شده باشند.

و حتی در ریکاوری حافظه هایی که دیگر مراکز از تعمیر و بازیابی آن عاجز بوده اند …….

ما پشتیبانی همیشگی برای حفظ اطلاعات شماییم.

مطالب آموزشی